Меню

Банери

pro-osvity

111111 

Тиждень безпеки дорожнього руху
Написав Administrator   
П'ятниця, 13 листопада 2020, 17:18
     З 9  по 13 листопада тривав Всеукраїнський тиждень безпеки дорожнього руху, метою якого є профілактика дорожньо-транспортного травматизму за участю дітей та усвідомлення необхідності вироблення навичок дотримання правил поведінки на дорозі.
      В рамках тижня класними керівниками були проведені тематичні уроки та бесіди на тему «Ми – учасники дорожнього руху,», «Учасники дорожнього руху та умови безпеки пішоходів», «Безпека дорожнього руху – це життя!» з використанням відеопрезентацій та навчальних мультфільмів. Учні 1 – А класу  (класний керівник Кавун О.М.) поповнили і збагатили свої знання про дорожній рух і правила безпечної поведінки на дорогах. Цікаво було переглядати мультик  і презентацію, виконувати практичні завдання, розмальовувати у відповідні кольори світлофор, грати в гру «Так чи ні?».
    Учні 2 – В класу (класний керівник Кучеренко Є.М.) створили «Азбуку пішохода в малюнках» та повторили маршрут руху з школи додому, учні 
3 – А класу(класний керівник Кугот З.М.) під час виховної години «Правила дорожнього руху знай – життя зберігай» збагатили свої знання про дорожній рух, повторили правила безпечної поведінки на дорогах, ознайомились з дорожніми знаками та їх групами. Провели гру «Мікрофон», «Калейдоскоп правил руху», «Пазли», «Буквоїд», переглянули презентацію «Увага! Діти на дорозі!». Учні 5 – В класу (класний керівник Микитенко С.Г.) організували флешмоб «Дорожня азбука», учні 7 –Б класу(класний керівник Іванченко О.В.), під час години спілкування обговорили ситуації на дорозі, внаслідок яких можна отримати травмування та переглянули відеоряд про правила дорожнього руху. 
    Ми впевнені, що діти усвідомили необхідність бути уважними і дисциплінованими на наших вулицях, дотримуватися правил дорожнього руху. Адже від цього залежить їх життя і здоров'я!
13 11 2020