Меню

Банери

 image.jpeg

image.gif

111111

криза 

зір

Година спілкування "Хочемо, щоб усі жили у мирі"
Написав Administrator   
П'ятниця, 22 вересня 2023, 11:57
       Про мир і щастя мріють люди з давніх-давен, скільки існує людство, стільки й живе у серцях чарівна мрія про мир. Бо ж лише коли мир є, то можуть здійснитись усі найзаповітніші прекрасні мрії людини, її надії і помисли, тоді кожен може реалізувати себе повністю, розкрити свої здібності і таланти. Тільки зараз ми до кінця зрозуміли, яким важливим є для нас мир.
      21 вересня у 2 – А класі (класний керівник Сіренко Любов Михайлівна) була проведена година спілкування «Хочемо, щоб усі жили у мирі». Діти ознайомилися   з ідеєю Дня миру та його символами, складали асоціативний кущ до слова «мир», читали вірші, переглядали відеоролики,розгадували ребуси. Цікавими були ігри: «Щоб не було війни», «Мій внесок у справу миру», «Ланцюжок побажань», «Знайди зайве слово».
     Також учні провели  акцію «Голуб миру». Виготовили з   паперу голубів, які, я вірю, принесуть нарешті мир та спокій нашій Батьківщині, припинять кровопролиття та страждання тисячі українців. Нехай ці голубки повернуть додому батьків, синів, чоловіків та братів, щоб спокій запанував у душах та серцях людей. Я знаю, так воно і буде, тому що якщо багато людей чогось одного бажають, то їх мрії неодмінно стають реальністю.
22 09 23