Меню

Банери

 image.jpeg

image.gif

111111

криза 

зір

День українського добровольця
Написав Administrator   
Середа, 15 березня 2023, 11:44
   День українського добровольця – це свято справжніх патріотів. Людей, котрі свідомо, за покликом серця  в скрутний для своєї держави час  стали на захист її суверенітету та територіальної цілісності.
    Сьогодні більшість добровольців вже в одностроях українського війська продовжують боронити рідний край від загарбників. Своєю самовідданою службою та героїчними вчинками вони вкотре доводять, що не можливо здолати тих, хто готовий за Батьківщину віддати своє життя.
    Вшанувуючи мужність та героїзм захисників незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, а також з метою сприяння зміцненню патріотичного духу серед учнівської молоді, посиленню суспільної уваги та турботи до учасників добровольчих батальйонів у 5-Б (класни керівник Вакуленко Т.Л.) була проведена година спілкування  під час якої учні дізналися про історію свята та відважність наших захисників. Учні також виготовили для захисників листівки вдячності за мирне небо та можливість здобувати знання у незалежній Україні.
2023 03 15