Благодійний ярмарок у нашому ліцеї Друк
Написав Administrator   
Середа, 16 квітня 2025, 09:37
     15 квітня в нашому освітньому закладі відбулася подія, яка вкотре довела: ми — єдині. Благодійний ярмарок, організований учнівською спільнотою та підтриманий педагогами й працівниками закладу, став прикладом справжньої згуртованості, людяності та небайдужості.
     Наші неймовірні діти, з душею та відкритими серцями, зібрали під час ярмарку 30 632 гривні. І це — не просто цифра. Це символ віри, підтримки й вдячності. До благородної справи долучилися працівники та вчителі ліцею ,які  здали  10 000 гривень, підкресливши, що допомога — це наша спільна справа.
      Загалом вдалося зібрати 40 632 гривні, які були розподілені з максимальною відповідальністю й турботою:10 000 гривень, зібрані працівниками ліцею, були передані юному воїну — нашому випускнику, а нині бійцю 3-ї штурмової бригади, на придбання засобів радіоелектронної боротьби (РЕБ). 10 632 гривнів передали під час благодійного ярмарку , що відбулася в центрі міста — на дрон Mavic. Збір організувала громадська організація "Об’єднані духом". За ініціативи старшокласників, 20 000 гривень,  за ініціативи старшокласників — було передано до підрозділу 3-ї штурмової бригади, у якій нині служать наші колишні учні та випускники ліцею №3 — ті, хто буквально вчора сидів за партою, а сьогодні — боронить нашу державу на передовій.
     Ми щиро дякуємо кожному, хто долучився. Тим, хто купував, організовував, жертвував, підтримував. Усі ми разом — велика сила. І коли серце б'ється в унісон із серцем ближнього — тоді народжується справжня підтримка, а з нею — впевненість у Перемозі. З  вірою в ЗСУ. З вдячністю до кожного захисника. З теплом у серці — до всієї нашої ліцейної родини.
25 05 02 12 11 38
2025 05 02
2025 05 02 00