Меню

Банери

pro-osvity

 

Cухомлинський

Заходи, присвячені 100-річчю з Дня народження В.Сухомлинського

1. Педагогічні читання «Творча спадщина В. Сухомлинського у діалозі з актуальними проблемами сучасної школи.»
2. Психолого-педагогічний семінар-практикум «Формування особистісних ціннісних орієнтацій (на основі досвіду В. Сухомлинського).»
3. Засідання методичного об’єднання вчителів української мови та літератури«Педагогічні ідеї В. Сухомлинського: практичні впровадження в освітній процес».
4. Слайд-бесіда з молодими спеціалістами «Серце віддаю дітям».
5. Цикл бесід з учнями «Все починається з добра» (за сторінками творів В. Сухомлинського).
6. Книжкова виставка-спогад «Великий гуманіст, мислитель, педагог Василь Сухомлинський».
7. Урок-дослідження з української мови (з використанням творчої спадщини В.Сухомлинського).
8. Літературні години «Подорож до читацької скарбнички В. Сухомлинського».
9. Конкурс малюнків до казок та оповідань В.Сухомлинського.
10. Години спілкування на тему: «Щира розмова» з використанням порад Василя Сухомлинського.
11. Круглий стіл для педагогів та батьків за книгою «Батьківська педагогіка».
12. Тренінгове заняття «Мандрівка стежинкою добра».

04539

5 березня в 11-МФ класі відбувся урок-дослідження з української мови з використанням творчої спадщини Василя Сухомлинського .
Учні працювали над джерелами багатства та виразності українського мовлення, особливостями синтаксису художнього тексту.
Під час уроку проводилось практичне дослідження, дослідження – аналіз, комунікативний практикум за творами В,Сухомлинського .
Одинадцятикласники з’ясовували стилістичну роль діалогу, прямої мови, роль звертань та однорідних членів речення в оповіданні В.Сухомлинського «Камінь». А після роботи над «Казкою про щастя» кожен із випускників вивів свою формулу щастя, орієнтуючись на потреби особистості та вимоги нашого часу.

05.03.18

6 березня в Шполянській загальноосвітній школі №1 відбулося засідання методичного об’єднання вчителів української мови, української літератури та зарубіжної літератури з теми: «Педагогічні ідеї Василя Сухомлинського: практичні впровадження в освітній процес».
Учителі обмінялися думками про застосування на практиці спадщини відомого педагога, ідеї якого актуальні й сьогодні.
Проведене засідання сприяло удосконаленню рівня педагогічної майстерності, ерудиції і компетентності філологів, підвищенню їх методичного рівня проведення уроків з української мови, української літератури та зарубіжної літератури.

06.03.18

В рамках заходів, присвячених 100-річчю з Дня народження В.Сухомлинського, в школі проведено години спілкування на тему: «Щира розмова» з використанням порад Василя Сухомлинського та цикл бесід з учнями «Все починається з добра», в ході яких діти ознайомились з літературною спадщиною видатного педагога, з його оповіданнями  та казками. Школярі  ще раз переконались, що такі поняття,  як милосердя, чуйність, доброта, співчуття, розуміння є дуже актуальними в будь – який час  і життєво необхідними для кожної людини.

Виховні

Сьогодення вимагає від педагогів переосмислення багатьох освітніх цінностей. Те, що сьогодні ми називаємо інтерактивною методикою, В.О. Сухомлинский впроваджував багато років тому. Тому нині є актуальним звернення до гуманістичних основ педагогічної спадщини В.О. Сухомлинського, до його новаторських здобутків.
16 березня відбулася слайд-бесіда з молодими вчителями «Серце віддаю дітям».

Сухомлинський